Sledujte nás:

Časté dotazy

Jak funguje Nový Sebekoučink?

Sebekoučink je internetový program, který vám bude pomocníkem a průvodcem na cestě za lepším životním stylem. Program Sebekoučink vám pomůže v sestavení vyváženého jídelníčku a především vás bude motivovat k tomu, abyste ho dodržovali. Program je pomocníkem nejen při redukci hmotnosti či udržování shozených kilogramů, ale je vhodný i pro ty, kteří hubnout nepotřebují a jen se zajímají o svoje zdraví.


Program vám na základě vyplnění vstupního dotazníku navrhne plán speciálně šitý na míru vašim individuálním potřebám. Máte možnost si zvolit čtyř, osmi nebo dvanácti týdenní cyklus, během kterého vám bude program pomáhat a vyhodnocovat vaše úspěchy.


Celý program Nový Sebekoučink se všemi jeho funkcemi je možné využívat až po zaplacení. Instrukce k platbě najdete po vyplnění vstupního dotazníku.


Ceny Sebekoučinku

4-týdenní cyklus: 200,- Kč

8-týdenní cyklus: 350,- Kč

12-týdenní cyklus: 400,- Kč


Pozn.: Platbu je možné provést on-line kartou nebo převodem na účet. Doporučujeme zvolit platbu kartou on-line, která zaručí, že vaše platba dorazí okamžitě a budete moct ihned naplno začít využívat program se všemi jeho funkcemi.


Nový Sebekoučink je inovovaná verze původního programu, která má propracovanější výpočty vycházející z nejnovějších vědeckých poznatků, nově sleduje i příjem cukru a vlákniny, má rozsáhlejší databázi potravin, ve které se snadněji vyhledává, a mnoho dalších nových funkcí, které jistě oceníte.

Hodnocení (13 hlasů):

Naši partneři