Sledujte nás:

Časté dotazy

Jak projekt Prožij rok zdravě funguje?

PROJEKT PROŽIJ ROK ZDRAVĚ JIŽ SKONČIL.


Projekt poběží po celý rok 2017 na stránkách www.stobklub.cz. Každý měsíc bude zaměřený vždy jen na jednu oblast, které se budeme po celý měsíc věnovat.Hlavní stránka měsíce obsahuje edukační část - sekce Vzdělávej se a Zajímá mě víc, kde si můžete přečíst zajímavé články, získat praktické rady a dozvědět se nové informace z aktuálního tématu. Postupně budou během měsíce přibývat nové články.

Dále je zde test - Otestuj se, kterým se můžete každý měsíc otestovat, jak jste na tom s návyky z dané oblasti. Po vyplnění testu dostanete doporučení, na co byste se měli v následujícím měsíci zaměřit. V této sekci je také test Můj index zdravého životního stylu, který otestuje komplexně vaše návyky. Test budete vyplňovat jednou za 3 měsíce a postupně uvidíte své pokroky. Vyplnění testu (alespoň 2x v průběhu projektu) je také jednou z podmínek pro úspěšné splnění celého projektu.


V sekci Vyber si své úkoly si zaškrtnete z výběru úkolů ty, které budou vhodné právě pro vás a které budete následující týden plnit. Vybíráte si 1-3 úkoly ze seznamu Úkoly pro každý den a 1-3 úkoly ze seznamu Úkoly pro tento týden. Máte také možnost si zvolit i svůj vlastní úkol pomocí tlačítka Přidat vlastní úkol. Úkoly si volíte vždy na jeden týden, po výběru a uložení úkolů už není možné úkoly měnit a zůstávají vám po celý týden (počítáno od pondělí do neděle). Úkoly na nadcházející týden je možné volit vždy od pondělí nebo později v průběhu týdne, dokud nejsou úkoly jednou uloženy. Poté je možnost úkoly měnit až opět následující pondělí.


Vybrané úkoly se zobrazí v sekci Můj úkolník, kde si každý den zapisujete, jak se vám daří úkoly plnit. Plnění denních úkolů lze v aktuálním týdnu zapsat i zpětně, nelze však zapisovat úkoly z předchozího týdne. Aktuální týden se počítá vždy od pondělí (00:00 hod.) do neděle (23:59 hod.). Plnění úkolů aktuálního týdne tedy můžete zapsat nejpozději do nedělní půlnoci, poté už není možné plnění úkolů zpětně zapsat. Týdenní úkoly zapisujete kdykoli v průběhu aktuálního týdne.

V posledním týdnu v měsíci (tzn. od pondělí posledního týdne) máte možnost vyplnit Závěrečný kvíz, který vychází z obsahu v edukačních sekcích projektu.


V sekci Recepty se můžete inspirovat zajímavými recepty a vkládat i své vlastní. Vlastní recepty lze vkládat pomocí tlačítka Přidat vlastní recept. Vlastní recepty v rámci projektu musí tematicky zapadat do daného měsíce, v opačném případě budou smazány.


V rámci projektu budete získávat body. Body však slouží jen jako malá motivace pro ty z vás, kdo mají soutěživého ducha. Cílem není získat co nejvíce bodů, ale zúčastnit se a hlavně získané rady aplikovat ve vašem reálném životě.


Jak funguje bodování projektu se můžete dozvědět zde.


Pro ještě větší motivaci se bude také soutěžit o hodnotné ceny. Nezapomeňte však, že to vše děláte především pro sebe a pro své zdraví, nikoli pro získávání bodů a cen.


Více o cenách zde.


V průběhu projektu budete také z naší strany podporováni a motivováni pomocí e-mailů. Pokud o jejich zasílání nemáte zájem, můžete se odhlásit z odběru upravením profilu v záložce Moje stránka - Moje informace.


Podrobná pravidla projektu naleznete zde.

Hodnocení (29 hlasů):

Naši partneři