Sledujte nás:

Časté dotazy

Jak si vybírat úkoly?

Úkoly je možné vybírat po přihlášení do projektu. Úkoly se volí vždy v pondělí na následující týden, tyto úkoly vám zůstávají na celý týden (počítáno od pondělí do neděle), během týdne není možné úkoly měnit! Úkoly na nadcházející týden je možné volit vždy od pondělí nebo později v průběhu týdne, dokud nejsou úkoly jednou uloženy. Poté je možnost úkoly měnit až opět následující pondělí.


V sekci Vyber si své úkoly si zaškrtnete z výběru úkolů ty, které budou vhodné právě pro vás a které budete následující týden plnit. Můžete vycházet z doporučení, které vám vyšlo v rámci úvodního testu v sekci Otestuj se. Máte možnost si také zvolit vlastní úkoly pomocí tlačítka Přidat vlastní úkol.

Po výběru a uložení úkolů už není možné úkoly měnit a zůstávají vám na celý týden, proto vybírejte pečlivě. Úkoly vybírejte tak, aby pro vás nebyly úplně snadné, ale zároveň, aby bylo reálné, že se vám je bude dařit plnit, což vás bude motivovat i do dalšího plnění úkolů.


Vybíráte si 1-3 úkoly ze seznamu Úkoly pro každý den a 1-3 úkoly ze seznamu Úkoly pro tento týden.


Doporučujeme vám začít raději pomaleji a zvolit si klidně jen jeden úkol denní a jeden úkol týdenní.


Vybrané úkoly se zobrazí v sekci Můj úkolník, kde si každý den zapisujete, jak se vám daří úkoly plnit. Plnění denních úkolů lze v aktuálním týdnu zapsat i zpětně, nelze však zapisovat úkoly z předchozího týdne. Aktuální týden se počítá vždy od pondělí (00:00 hod.) do neděle (23:59 hod.). Plnění úkolů aktuálního týdne tedy můžete zapsat nejpozději do nedělní půlnoci, poté už není možné plnění úkolů zpětně zapsat. Týdenní úkoly zapisujete kdykoli v průběhu aktuálního týdne.


Hodnocení (34 hlasů):

Naši partneři