Sledujte nás:

Datum registrace: 12. 10. 2010

Jak si nahrát profilovou fotku?

Aranelka

Sebekoučink

0 %
0 kg 4 kg

Již zhubnuto: 0 kg

Získané body

Tento měsíc: 0
Celkem: 5901
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 95079.98 km
Kolo: 51412.41 km
Cvičení: 4327 h 47 min

Přátelé

?

Jak požádat o přátelství

Stob skupiny

 

?

Jak se připojit ke skupině

Aranelka

Jak psát blog?

Upozornění: Jedná se o blog uživatele STOBklubu, který neprochází kontrolou a nemusí splňovat zásady STOBu.

Tak jsem to zvládla

26. 12. 2010

Svátky Vánoční jsou za mnou (za mnou doslova, páč já už jsem v práci)
Největší obavy jsem měla nejen z konzumace ale i ze samotné přípravy pečení sladkého cukroví. Zvažovala jsem i variantu, že bych letos nepekla vůbec. Jenže ta vůně provoněného bytu a potom jak by k tomu přišli ostatní stolovníci a hlavně stolovníčci.
A tak jsem napekla, byt voněl a já ani prstík neolízla ! taková jsem dobrá :o)
Koupila jsem si hodně ovoce i sušené datle a manžel (můj podporovač!!!) mi koupil kvalitní hořkou čokoládu. Jenže když jsem si zvykla jíst po třech hodinách malé porce zdravého jídla, prostě chuť na sladké se někam ztratila. Nebo slovy závisláka, je prostě snadno zvladatelná.
Bramborový salát jsem vyrobila klasickým způsobem. Tedy téměř, jen do svých pár porcí jsem dala jen bílek a místo majonézy Activii bílou. Mňamka to byla :o)
Co jsem si neodepřela je obalovaný kapr. No já vím, že ve fólii pečený nebo v páře by byl vhodnější ale přece jenom, jsou Vánoce a tak jsem si tuto dobrotku v malé míře dopřála.
A taky 2x k snídani 60g vánočky :oD To bych si taky prominula.
I tak jsem za poslední týden zhubla o malý kosíneček a cílem bylo v těchto dnech spíš nepřibrat, takže dobrý!!!!   A nyní se hodlám vrátit do "normálu" mám ještě před sebou dlouhou cestu mínus 10-12kg. Chválim sebekoučink moc moc moc mi pomáhá !

Hodnocení (6 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

26. 12. 2010 21:46
Gratuluji :) myslím, že Vánoce opravdu nejsou vhodná doba na hubnutí, protože je to přesně ten čas, kdy se nám zlomí vůle na tom známém problému "teď jsem si dala, má snaha je marná - tak to nechám být".

Všechny ty obavy ohledně Vánoc a váhy mě tak vystresovaly, že mi naskočil opar a znemožnil mi tak zbytečně se přejídat, protože je to prostě nepříjemné. Tím se to řeší samo ;)
Ale rozhodně jsem nedržela celovánoční dietu (mimochodem, rizikové je prý období po Štědrém dni, kdy návštěvy a příbuzní odjedou a doma zůstane plno cukroví ;), kolonky v sebekoučinku zůstávaly většinou prázdné, protože hlídat si gramáž cukroví a vánočkového kakaa dost dobře pořád nešlo.

Ale i tak jsem pořád měla před očima ty svoje maturitní šaty - salát jsem měla bez majonézy a kuře obalené v sezamu a smažené nasucho! :)
26. 12. 2010 16:11
No , jsi teda dobrá- to já jsem si na svátky nastavila udržování váhy a docela jsem si jak já říkám ,,kontrolovaně povolila " lecos, tak čtyři dny z týdne mi to vyšlo i tak o 1000kj víc než příjem spočítaný na udržování váhy / ne, že bych toho snědla tolik- jím skoro stejně jako při hubnutí, jen si dopřeju nějaké to cukroví nebo vánočku k tomu. Musím říct, že mě opravdu příjemně překvapilo, že i tak se váha drží, i když je fakt, že obden hodinu cvičím a každý den mám hodinovou procházku. Myslím s ale, že dřív bych si tohle bez přibrání nemohla dovolit- asi je fakt něco na tom, že pravidelnou stravou a cvičením se zlepší metabolismus, protože jinak to neni možný...No a po Silvestru zase hurá na to- mám osm kilo za sebou a ještě devět kilo před sebou. Stob je opravdu úžasnej a teď v půlce cesty už věřím, že to dokážu- pomalu a jistě :-))

Aktuality

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Wasa byla ukončena.
Gratulujeme výhercům: rosste, Ratuska, karkkrk

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři