Sledujte nás:

Datum registrace: 12. 09. 2011

Jak si nahrát profilovou fotku?

lucie.marouskova

Získané body

Tento měsíc: 0
Celkem: 2832
Zobrazit více

 

?

Jak sbírat body

Počítadlo pohybu

Můj pohyb
Chůze: 0 km
Kolo: 0 km
Cvičení: 0 h 0 min
 
Všichni uživatelé
Chůze: 95079.98 km
Kolo: 51412.41 km
Cvičení: 4327 h 47 min

Přátelé

?

Jak požádat o přátelství

lucie.marouskova

Jak psát blog?

Upozornění: Jedná se o blog uživatele STOBklubu, který neprochází kontrolou a nemusí splňovat zásady STOBu.

počátky

08. 02. 2013

S váhou bojuji poslední 2 roky neustále. Po druhém porodu mi pár kilo(25) zůstalo. Nejprve jsem byla u výživové poradkyně, která mi neřekla nic pro Vás všechny nového, jak sestavit zdravý jídelníček a můj denní příjem KJ. Také mě upozornila na tyto str. Sice jsem hubla ale pomalu a nebavilo mě neustále něco počítat. takže výsledek cca 5kg dole, které mohly brzo zpět. Asi před půl rokem jsem mobilizovala síly a začala držet 90-denní rozlišovací dietu. Fungovala naprosto dokonale a já shodila 13kg a 10cm v pase. Výživovým poradcům vstávají vlasy hrůzou na hlavě a já to chápu. Chtěla jsem nastoupit dalších 90-dní, kde je jídelníček již vyváženější a ouha, nejsem schopná tělo donutit a večer se přejídám. Až mě zachránila kniha domácí krabičková dieta, můj muž, který jde do toho se mnou a Váš sebekoučing. Najednou to jde, příliš nepočítám a nešpekuluji nad kalor.hodnotami potravin. Pouze se držím knihy, vážím, chystám, ale to mě baví. Pokud chci něco změnit v jídelníčku, pouze najedu na tyto str. a je to. Mrňatům vařím, něco jiného, takže žádný problém. Nyní tedy opět začínám s 69kg a uvidím, jak dál. Cíl č.1 je -5kg, pokud to půjde, tak fajn, cíl č.2 dalších 5kg. Kéž bych potom už nemluvila o dietě ale o životním stylu. Nikam nespěchám, jen vydržet. Ach, kéž by neexistovaly buchty a čokoláda.  :-)  Všem držím palečky.

Hodnocení (3 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

17. 05. 2015 15:59
Držím Luci palečky, pokud jsi stále ve hře:0)
10. 02. 2013 10:49
Také bojuji se sladkým, které miluji. Snažím se odolat, ale když už na mne přijdou nezdolatelné chutě, řeším to tak, že si dám jeden či dva kousky, které jím pomalu, vychutnávám si je, a pak se snažím si sama sobě nic nevyčítat. A taky mám pak na nějaký čas klid, protože chutě jsou na chvíli zažehnány. :-)
09. 02. 2013 22:48
JJ, u mě taky to sladké, když ochutnám kousek, nevím, kdy přestat a nakonec mi je pěkně těžko. Taky se bojím o děti, nejsme s manželem zrovna drobci, jídlo milujeme a rodiče s cukrovkami atd. jsou na tom podobně. Prostě pořád bojujeme.
09. 02. 2013 21:26
u mě je to skoro všechno sladké :-( ... moje velká slabost! ale taky si kousek dám a nevyčítám a snad i tak ta prokletá kila půjdou dolů:-) hodně štěstí !!
09. 02. 2013 21:25
Proti existenci čokolády a buchet nic nezmůžeš, můžeš je pouze vymýtit ze své domácnosti... Jinak je bezva, když se Tvůj muž přidal, můžete se podporovat.
09. 02. 2013 03:45
Jdeš na to rozumně, v hlavě sis to srovnala, teď jen vydržet. Buchty a čokolády tu bohužel zůstanou, pro mně to jsou zase ovocné koláče s drobenkou a štrúdl jablečný.
1. Zásadně je nepeču, umím je výborně.
2. Nekupuji je. Máme u nás pekárnu, kde je pečou také výborně.
3. Když na své milované dobroty narazím na nějaké rodinné oslavě, dám si jeden kousek a ten si nevyčítám, ale si ho vychutnám a mám chvilku pokoj. Držím ti palce, aby se ti podařilo i tvému manželovi změnit životní styl a byli šťastni.

lucie.marouskova

Aktuality

Kvíz o ceny

Soutěž o produkty Wasa byla ukončena.
Gratulujeme výhercům: rosste, Ratuska, karkkrk

Ankety

Jaké nové recepty byste chtěli na STOBklubu?

Naši partneři