Jak psát blog?

Upozornění: Jedná se o blog uživatele STOBklubu, který neprochází kontrolou a nemusí splňovat zásady STOBu.

Závody aneb splnění slibu

15. 02. 2016

Tak jo. Běhat jde, zatím aspoň v posilovně na pásu. Krátké sprinty za účelem stihnout dopravní prostředky MHD nepočítám (i když ranní indiánský běh s batohem na zádech cca 800 m na vlak se snad dá zařadit už k vytrvalostnímu tréninku :-) ).

Do pátku jsem to nějak neřešila - běžela jsem a u toho jsem vykecávala s kamarádkou supící na vedlejším pásu. V pátek jsem byla sama, tak jsem si řekla, že dám půlhodinu bez přestávek. A šlo to, úseky 9-12 km/h, převažující 10 km/h a úplně na pohodu 5 km za 30:27 min (pokud se tomu počítadlu dá věřit). A první půlka do kopce. Docela mě to překvapilo, že je forma tak lehce zpátky a nedůvěřivě čekám pořád nějakou zradu, před třemi měsíci jsem na tom byla tak špatně, že se o nějakém souvislém běhu nedalo vůbec uvažovat!

Řekla jsem (si), že až bude 5 km pod 35 min, tak se přihlásím na nějaký závod. Splnila jsem, přihlásila jsem se na brněnský závod Run Tour v září. Tak mi držte pěsti, ať si zas do té doby něco neudělám a můžu se postavit na start :-). No a příští rok ten vysněný půlmaraton, který jsem měla původně v plánu před sedmi lety.

Hodnocení (14 hlasů):

Komentáře je možné psát až po přihlášení.

17. 02. 2016 11:19
Super plán, držím pěsti! :-)
16. 02. 2016 21:11
Držím palce :-))
16. 02. 2016 18:05
Přeji ať se závod podaří, opatrně na kolena.
16. 02. 2016 07:17
To jsou opravdu krásné cíle, držím moc palce! Je vidět, že jsem v běhu začátečník, běhat jdu, i docela ráda, ale představa závodů mě fakt děsí :-) Ať se daří!
15. 02. 2016 19:49
Držím palce, aby se závod vydařil. Jsi fakt dobrá - porazit telocvikarku, máš můj obdiv.
15. 02. 2016 17:39
Super! Ať se závod vydaří!
15. 02. 2016 15:43
Bezva a super, fandím ti, ať ti to zase pěkně běhá!
15. 02. 2016 14:08
Zaběhnou si závod je můj sen... půlmaraton hodně vzdálený sen... vzdálený proto, že já mám v běhu bohužel dost pomalé pokroky... určitě i kvůli pauzám, které jsem v průběhu minulého roku měla kvůli problémům se zády. No snad jednou :-) Držím ti pěsti, ať se daří!!!!
15. 02. 2016 13:44
To jsou smělý plány. Máš můj obdiv.
15. 02. 2016 13:03
Taky se snažím běhat, dávám si osobní cíle, dost ale bojuji s leností - to je můj hlavní nepřítel, toho až překonám, bude hej...
Přeji ti moc, ať se ti hodně daří a v září všechny běženky porazíš, nejen tu tělocvikářku....
15. 02. 2016 11:49
Držím palce a přeji ti ten krásný pocit v cíli.
15. 02. 2016 10:46
Díky za podporu, holky! Ffloa: No to je úžasný! Já běhala hodně závodů, ale za dospělého života jsem na bedně jsem stála jen jednou a to v městském triatlonu (taková spíš sranda akce) jsem vyhrála závod na 3 km, nutno ale uvést, že jsme byly v kategorii žen tři. Zase si cením, že jsem porazila tělocvikářku z vojenského útvaru, která to těžce nesla. jinak byl můj cíl nebýt poslední, úspěch byl, když jsem byla vna začátku druhé půlky. Jinak běh je fajn, protože běhat se dá kdykoliv prakticky kdekoliv a nic to nestojí kromě v porovnání s jinými spordy malé počáteční investice do bot (svoje první opravdové boty jsem si koupila za 800 a slouží dodnes).
15. 02. 2016 10:27
Jsi dobrá!! :-) Držím palce!
15. 02. 2016 10:08
Motivovat se je třeba :) Já jsem prozatím jen ve stádiu indiánského běhu, ale doufám, že se letos taky zúčastním nějakého běhu, mě by stačil ten na 5 km :) Hodně štěstí!
15. 02. 2016 09:33
No to je paráda:-) Taky bych si tohle chtěla někdy splnit... účastnit se závodu - v wau! Kdysi jsem sice vyhrála 30km na horském kole v ženách, ale skoro jsem na to už zapomněla...;-) Každopádně to byl super pocit a ještě na bedně...;-)
15. 02. 2016 09:30
Hezky!
15. 02. 2016 08:28
No to je úzasné, jsi dobrá :-)))
15. 02. 2016 08:21
Jsi dobrá :-) Držím palce ať ti to vyjde!
15. 02. 2016 08:19
Ty,jo....jsi dobrá:-)
15. 02. 2016 08:02
Vždy obdivuji ty, kteří se dají na běh. Moje kolena mi tento sport nedovolují :-(, musela jsem si najít jiné aktivity, které jsou šetřící, ale myslím že je hlavní, aby nás vybraný pohyb bavil a motivoval :-). Tak ať do podziku získáš suprovou formu a hezky si závod užiješ :-)!!
15. 02. 2016 07:50
Běh je super! Držím palce na zavod. Já běžím na podzim run tour 10 km. ;-)